پایگاه خبری تحلیلی مکران نیوز
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶-۸:۱۵ | کد خبر : 10062 | نویسنده :مدیریت سایت
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • افزایش خشونت علیه نامزد جریان انقلابی؛ بنرهای تبلیغاتی حجت الاسلام رئیسی را در جاسک آتش زدند+تصاویر

  شامگاه گذشته بنرهای آیت الله رئیسی و محمد باقر قالیباف در خیابان امام خمینی(ع) جاسک توسط افراد ناشناس به آتش کشیده شد.

  به گزارش مکران نیوز ؛در روزهایی که مردم شهرستان جاسک به مانند ملت ایران خود را برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا آماده می کنند و طرفداران هر کاندیدی با نصب بنر به تبلیغ کاندید خود می پردازند اما عده ابی معلوم الحال که منافع خود را در خطر دیده اند طی شب گذشته دست به اقدامی غیراخلاقی و مسموم زده اند تا با آتش زدن بنر کاندید رقیب اینچنین عقده گشایی کرده باشند.

  در این اتفاق که شب گذشته رخ داده عجیب آن است که بنر آیت الله رئیسی و حسن روحانی در جاسک دقیقا بغل دست همدیگر قرار داشته و جالب اینجاست که بنر حسن روحانی کاملا سالم مانده است .

  بنررئیسی سوزانده

  حال این سوال برای شهروندان بوجود آمده کاندیدایی که هزینه ای برای ستادهایش نداشته و در مظلومیت قرار دارد و قرار است برای محرومین و مستضعفین کار کند چرا باید اینگونه با بی مهری مواجه شود؟

  متاسفانه علی رغم تاکیدات فراوان رهبری انقلاب و مسولان نظام بر رعایت اخلاق سیاسی و انتخاباتی، در این روزها شاهد حرکت های غیر اخلاقی و به دور از شان گروهی در شهرستان جاسک هستیم.

  تخریب و پاره کردن تابلوها در خوش‌بینانه‌ترین حالت اقدام جاهلانه اشخاصی است که بازیچه اغراض سوء برخی از اشخاص و جریان‌های خاص قرار گرفته‌اند.

  رویکردی مخرب که می‌خواهد همه‌ چیز را در ید خود بگیرد و هیچ رقیبی را تحمل نمی کند، باید شناسایی، تحلیل و به افکار عمومی معرفی شود.

  جریانی که خود را در حال غرق شدن می بیند؛ بشدت دست و پا زده و به هر دروغی چنگ می زند که این نشانه ای از شکست است.

  نشانه هایی از دست داشتن عوامل خاص و نوعی شبیه سازی با اتفاقات هشتاد و هشت در حال ظهور و بروز است.

  سفارش دوستانه ما به این جریان مسموم و به ظاهر دلسوز مردم جاسک این است که در عرصه اخلاق سیاسی و انتخاباتی و جوانمردانه سعی کنید حریف را از صحنه بدر کنید.

  حال از دستگاههای انتظامی و قضایی انتظار می رود با پیگیری، دستگیری و معرفی عاملان این جریان زشت و غیر اخلاقی ،بدخواهان و افراد خاطی را به مردم معرفی نمایند.

  بنر قالیباف سوزانده

   

   

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "افزایش خشونت علیه نامزد جریان انقلابی؛ بنرهای تبلیغاتی حجت الاسلام رئیسی را در جاسک آتش زدند+تصاویر"

  نظرات

  پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران Untitled-1-Recovered123 تبليغات
 • طراحی سایت ارزان

  طراحی سایتهای خبری و تفریحی


  parswp.ir

 • " title="تبلیغ " target="_blank" >تبلیغ

  تبلیغ


 • نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها