پایگاه خبری تحلیلی مکران نیوز
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶-۱۶:۲۱ | کد خبر : 9945 | نویسنده :مدیریت سایت
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • حق مردم محروم جاسک و حوزه شرق، تبعیض و محرومیت نیست/ امکانات، منابع و رفاه باید برای همه باشد

  نماینده مردم بندرعباس گفت:حق مردم محروم جاسک و حوزه شرق، تبعیض و محرومیت نیست و باید برای برقراری رفاه و عدالت در این منطقه تلاش کنیم.

  به گزارش مکران نیوز؛احمد مرادی ظهر امروز با سفر به شهرستان جاسک با امام جمعه این شهر دیدار کرد.

  وی در این دیدار اظهار داشت: وظیفه خود می‌دانم تا به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی، در قبال مردم مظلوم هرمزگان خصوصا اهالی شرق این استان احساس مسؤولیت کرده و برای رفع تبعیض از این منطقه و دیگر نقاط هرمزگان تلاش بیشتری کنیم.

  نماینده بندرعباس افزود: از آن جایی که در انتخابات آینده شوراهای شهر و روستا در استان هرمزگان، مسؤولیت هیأت نظارت را داریم به شهرستان جاسک سفر کرده‌ام که متعاقبا در روزهای آینده در دیگر شهرهای استان از جمله شهرهای غرب استان نیز سفر خواهم کرد تا با مردم رو در رو به گفت‌وگو بنشینیم و مسائل و مشکلات احتمالی را بررسی و مرور کنیم.

  مرادی با بیان این که قانون اساسی تبعیض را نمی‌پذیرد، خاطرنشان کرد: اگر امکانات، منابع و رفاه هست باید برای همه باشد و نمی‌شود یک منطقه‌ای از کشور در رفاه کامل باشد و امکانات به طور گسترده موجود باشد اما در جایی دیگر از این کشور مردم در تنگدستی و تنگنا باشند.

  وی گفت: همه از استاندار تا فرماندار گرفته تا مردم و معتمدین و … همه کمک کنند تا بتوانیم تبعیض و بی‌عدالتی را از استان برچینیم.

  رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراها در هرمزگان تصریح کرد: باید مردم را از نگرانی فقر و عقب‌ماندگی نجات دهیم. جاده جاسک طی ۱۰ سال گذشته هیچ تغییری نکرده است و کسی را مقصر نمی دانیم چرا که عمق محرومیت در این منطقه آن‌قدر زیاد است که باید همه در کنار هم تلاش کنیم.

  مرادی تأکید کرد: حق مردم محروم جاسک و حوزه شرق، تبعیض و محرومیت نیست و باید برای برقراری رفاه و عدالت در این منطقه تلاش کنیم.

   به دنبال سفر صبح امروز احمد مرادی به شرق هرمزگان، برخی از افراد مغرض نسبت به پاره‌کردن بنرهای اطلاع‌رسانی در خصوص سفر وی به جاسک اقدام کرده‌اند که با واکنش گسترده‌ای از سوی مردم و فضای مجازی مواجه شده‌اند.

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "حق مردم محروم جاسک و حوزه شرق، تبعیض و محرومیت نیست/ امکانات، منابع و رفاه باید برای همه باشد"

  نظرات

  پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران Untitled-1-Recovered123 تبليغات
 • طراحی سایت ارزان

  طراحی سایتهای خبری و تفریحی


  parswp.ir

 • " title="تبلیغ " target="_blank" >تبلیغ

  تبلیغ


 • نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها