پایگاه خبری تحلیلی مکران نیوز
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶-۱۶:۰۲ | کد خبر : 9935 | نویسنده :مدیریت سایت
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • عقده گشایی با تخریب در فضای مجازی و پاره کردن بنر/ چرا عده ای با پیشرفت جاسک مخالفند؟

  از چند روز قبل و با مشخص شدن تاریخ سفر احمد مرادی عضو کمیسیون انرژی مجلس ‌در مجلس به شهرستان جاسک به منظور بررسی مشکلات مردم شرق استان؛ اتاق فکر برخی جریانهای معلوم الحال در این شهرستان به شدت فعال شده است و دست به اقدامات شدید تخریبی علیه این نماینده زده اند.

  به گزارش مکران نیوز ؛برخی شبکه های مجازی شهرستان جاسک، مملو از مطالب تخریبی علیه نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی  شده است که سعی در مخدوش کردن عملکرد نامبرده به حمایت از نماینده شرق استان و در خصوص مواضع نامبرده درانتقاد از استاندار را دارند.

  متاسفانه علی رغم تاکیدات فراوان رهبری انقلاب، ریاست محترم جمهوری و مسولان نظام بر رعایت اخلاق سیاسی و انتخاباتی در این روزها شاهد حرکت های غیر اخلاقی و به دور از شان گروهی در شهرستان جاسک هستیم.

  احمد مرادی

  از ماهها قبل روند تخریب عملکرد و اقدامات احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی به صورت سازماندهی شده و قوی در شبکه های اجتماعی مختلف آغاز شده بود که این امر در ایام تبلیغات انتخاباتی به اوج خود رسید.

  متاسفانه این تخریب ها،محدود به فضای مجازی و میتینگ های تبلیغاتی انتخاباتی نمانده و به کف خیابان های جاسک نیز سرایت پیدا کرده و در جدیدترین اقدام ، به پاره کردن بنرهای خوش آمدگویی از نامبرده در سطح شهر جاسک منجر شده است.

  بر این اساس در آخرین روز هفته جاری بنرهای مردمی استقبال از احمد مرادی در نزدیکی میدان شهدا جاسک بصورت سازمان یافته پاره شد و  چند بنر نصب شده در سایر نقاط شهر، به همین سرنوشت دچار گردید.

  احمد مرادی بنرپارهاحمدمرادی بنر پارهاحمد مرادی بنر پ

  این اتفاقات که در وهله اول باعث بدنام کردن وجهه مهمان نوازی مردم شهرستان جاسک است، در حالی رخ می دهد که عمده آنها بخاطر مسائل انتخاباتی است اما گویا این گروه معلوم الحال فراموش کرده اند قولهایشان برای مردم شهر و روستاهای جاسک درخصوص حل مشکلات به کجا انجامید و در مدت سکانداری نماینده منتخبشان چقدر به این شهرستان محروم توجه شد!

  در طی این مدت کمترین توجهی به اشتغال جوانان شهرستان جاسک نشده و نه تنها تقریبا هیچ طرح اشتغالزایی قابل توجهی در این شهرستان  به بار ننشست بلکه باعث ایجاد اشتغال برای جوانان چینی شدند و برخی از این دست بی توجهی ها موجب افزایش بیکاری و منجر شدن به سونامی بیکاری جوانان شد.

  بر همین اساس،این عمل پدیده ای بس مذموم و غیر اخلاقی می باشد که این روزها گریبان بنرهای سطح شهر را هم گرفته است.

  تخریب و پاره کردن تابلوها در خوش‌بینانه‌ترین حالت اقدام جاهلانه اشخاصی است که بازیچه اغراض سوء برخی از اشخاص و جریان‌های خاص قرار گرفته‌اند.

  رویکردی مخرب که می‌خواهد همه‌ چیز را در ید خود بگیرد و هیچ رقیبی را تحمل نمی کند، باید شناسایی، تحلیل و به افکار عمومی معرفی شود.

  قطعا پشت این عمل تخریبی، اهداف ناپسندی وجود دارد و ما باید بکوشیم با روشن کردن اذهان عمومی این رویکرد را در عرصه فرهنگی و سیاسی شهرستان به چالش بکشیم.

  سفارش دوستانه ما به این جریان  مسموم و به ظاهر دلسوز مردم جاسک این است که در عرصه ی اخلاق سیاسی و انتخاباتی و جوانمردانه سعی کنید حریف را از صحنه بدر کنید.

  حال از دستگاههای انتظامی و قضایی انتظار میرود با پیگیری، دستگیری و معرفی عاملان این جریان زشت و غیر اخلاقی ،بدخواهان و افراد خاطی را به مردم معرفی نمایند.

  لازم به ذکر است که احمد مرادی در مدت تصدی مسئولیت نمایندگی مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، علاوه بر عملکرد قابل قبول در حیطه وظایف نوشته و نانوشته نمایندگی، ازحق مردم مظلوم شرق هرمزگان به خوبی دفاع نموده اند که این امر،ناباورانه، واکنش منفی نماینده شرق استان را به دنبال داشته و نامبرده همینطور مواضع صریح و انقلابی در مقابله با فساد های اقتصادی و سیاسی ارائه کرده که همین امر،دشمنی ها با این نماینده مردمی را تشدید کرده است.

  انتهای پیام

  ا/ارجمند

   

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "عقده گشایی با تخریب در فضای مجازی و پاره کردن بنر/ چرا عده ای با پیشرفت جاسک مخالفند؟"

  نظرات

  پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران Untitled-1-Recovered123 تبليغات
 • طراحی سایت ارزان

  طراحی سایتهای خبری و تفریحی


  parswp.ir

 • " title="تبلیغ " target="_blank" >تبلیغ

  تبلیغ


 • نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها