پایگاه خبری تحلیلی مکران نیوز
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶-۸:۴۶ | کد خبر : 10105 | نویسنده :مدیریت سایت
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جاسک خبر داد:حمایت ۶۷۱ حامی نیکوکار از کودکان یتیم شهرستان جاسک

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جاسک گفت: هم اکنون کودکان یتیم این شهرستان از حمایت های مادی و معنوی ۶۷۱حامی نیکوکار در قالب طرح اکرام برخوردارند.

  یعقوب برخرداری مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جاسک در گفتگو با مکران نیوز و با بیان این خبر اظهار کرد: این حامیان، حمایت مادی و معنوی ۴۲۰ یتیم تحت پوشش این نهاد را بر عهده دارند.

  وی افزود: طرح اکرام با مساعدت حامیان و خیرین در راستای تکریم ایتام و برطرف نمودن نیازهای آنان گام بر می دارد و این طرح تاکنون با استقبال بی نظیر مردم نیکوکار مواجه بوده و نقش موثری در جهت رفع نیاز خانواده های ایتام داشته است.

  مدیر کمیته امداد جاسک با بیان اینکه، در سال گذشته ۴میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال کمک نقدی و کالایی به ایتام در این شهرستان کمک شد، افزود: همچنین در سالجاری ۲ ۶۱ میلیون و  ۷۷۰ هزار ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی از سوی حامیان به ایتام تحت پوشش مساعدت شد که از این مبلغ پانصد هفتاد چهار میلیون  و۷۱۷ هزار ریال به صورت نقدی و ۳۸ میلیون و ۵۳ هزار ریال نیز به صورت کالا بوده است.

  وی اضافه کرد: در سال ۹۵ برای اشتغال خانوارهای مددجو و اقشار کم‌بضاعت در قالب ۶۹ طرح، اعتباری معادل ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اختصاص داده شد که امسال با افزایش اعتبار این حوزه به مبلغ بیش از ۲۰ میلیارد ریال این طرح‌ها را به ۱۳۳ طرح اشتغال جاسک ارتقا می‌دهد.

  برخورداری یادآور شد: همچنین در بخش خدمات و تسهیلات آموزشی در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ تعداد ۱۲۱ نفر دانشجو تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند که از خدمات این نهاد استفاده می‌کنند.

  وی عنوان داشت: هزینه‌های تحصیلی این دانشجویان را در دانشگاه‌های ۶۹۰ میلیون ریال، طلبه‌های حوزه علمیه نیز در این طرح ۱۶ نفر تحت حمایت هستند که با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیون ریال هزینه شده است.

  مدیر کمیته امداد جاسک با اشاره به اینکه بیش از ۲۲۰۰ خانوار در قالب ۴ هزار ۲۵۰ نفردر شهرستان جاسک به‌طور مستمر معیشت دریافت می‌کنند یادآور شد: مردم شهرستان جاسک می‌توانند کمک‌های مردمی خود به کمیته امداد امام خمینی این شهرستان را به شماره حساب  ۰۱۰۲۲۹۷۷۲۲۵۰۰۳ بنام وجوه امانی شرعی نزد بانک صادرات واریز کنند.

   

   

   

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جاسک خبر داد:حمایت ۶۷۱ حامی نیکوکار از کودکان یتیم شهرستان جاسک"

  نظرات

  پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران Untitled-1-Recovered123 تبليغات
 • طراحی سایت ارزان

  طراحی سایتهای خبری و تفریحی


  parswp.ir

 • " title="تبلیغ " target="_blank" >تبلیغ

  تبلیغ


 • نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها