پایگاه خبری تحلیلی مکران نیوز
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶-۱۶:۱۸ | کد خبر : 10199 | نویسنده :مدیریت سایت
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • همایش عفاف و حجاب در جاسک برگزار می‌شود

  فرمانده سپاه ناحیه جاسک گفت: با توجه به اهمیت عفاف و حجاب در دین اسلام، همایش بزرگ عفاف و حجاب در شهرستان جاسک برگزار می‌شود.

  به گزارش مکران نیوز؛ طالب احمدی فرمانده سپاه جاسک در جلسه همایش بزرگ عفاف و حجاب در محل ناحیه سپاه برگزار شد، اظهار کرد: مسئله حجاب یک مسئله ارزشی ویکی از احکام برجسته اسلام است، حجاب یکی از مظاهر معنویت است که غرب هیچ وقت با آن سر سازگاری نداشته است.
  وی افزود: حجاب و عفاف همواره بخشی عمده از رسالت انبیاء و اولیاء ادیان و علما بوده است زیرا حفظ حجاب و عفاف به حذف بسیاری از گناهان کمک می کند و رعایت حجاب اسلامی، به تهذیب و تزکیه نفس و ملکات نفسانی پرداخته و قرب الهی را نصیب انسان می کند.
  فرمانده سپاه جاسک بیان کرد: مسئله حجاب که یک دستور دینی است و از مسائل مهم جامعه ماست و با بسیاری از مسائلی پیوندخورده، دارای ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی شده است.
  احمدی نیا با اشاره به اینکه حجاب به معنای پوشش بیرونی و عفاف به معنا پوشش درونی، این دو عامل باعث سلامت جامعه است عنوان کرد: در صورت نبود این دو موجب به وجود آمدن مشکلات و اثرات مخرب زیادی درجامعه خواهد شد بنابراین رعایت و ترویج عفاف و حجاب در جامعه اسلامی یکی از دغدغه های امروز جامعه اسلامی به شمار می رود.

  وی گفت: فضای مجازی در حقیقت دیگر فضای مجازی نیست، حقیقت مجازی است. زیرا در این فضا می توان برحقیقت افراد و وروح وروان آن ها تاثیر گذاشت.امروزه با توجه به نقشی که تاکنون در ابعاد مختلف زندگی داشته اند، نمی توان آن ها را نادیده گرفت. در حال حاضر اینترنت ابزاری مناسب برای توسعه ی افکار و اندیشه های بشری محسوب می شود به شرط آن که در راه صحیح استفاده شود. افراد باید برای ورود به دنیای مجازی اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند تا دچار مشکلات مالی و اجتماعی نشوند.

  یادآور می‌شود،تاثیر برنامه های ماهواره ای بر روی فرزندان خانواده ها یا همین نوجوانان و جوانان بیشتر است، به طوری که این گروه زمان بیشتری را صرف تماشای برنامه های ماهواره ای می کنند. این برنامه ها ارزش ها، باورها، تصورات، انتظارات و جهت گیری های ارزشی متفاوتی را تبلیغ و عرضه می کنند که باعث می شود به مرور زمان فاصله روانی بین والدین و فرزندان بیشتر و بیشتر شود و به انقطاع یا گسست نسلی بینجامد.

  وی افزود: به مناسبت هفته حجاب و عفاف، مسابقه غیرحضوری نقاشی وکاریکاتور با محوریت آسیب های فضای مجازی وماهواره و عفاف وحجاب برگزارخواهدشدوی ادامه داد: حجاب و سلامت جامعه، دعا و نماز، حضور در مساجد، مقابله با تهاجم فرهنگی با حفظ حجاب و… را به نمایش میگزارند.واین همایش درتاریخ ۲۱تیرساعت ۱۷ درحسینیه ثارالله یکبنی برگزارمیشود.وبه نفرات برترجوایزی اهدامیشود.

   

   

  ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "همایش عفاف و حجاب در جاسک برگزار می‌شود"

  نظرات

  پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران Untitled-1-Recovered123 تبليغات
 • طراحی سایت ارزان

  طراحی سایتهای خبری و تفریحی


  parswp.ir

 • " title="تبلیغ " target="_blank" >تبلیغ

  تبلیغ


 • نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها